Epoksi boya suya karşı dirençlimdir ?

Anka Epoksi

Epoksi boya suya karşı dirençlimdir ?

Epoksi kaplaması kuruma aşamasına geçtikten sonra hiçbir şekilde sudan etkilenmez aksine aynı zamanda su yalıtımı görevi görür .Bunu yanısıra birçok banyo ve tuvalet mutfakta zemin kaplaması özellikle epoksi ile ilgili olarak toplanır. Bazı evlerin banyo zeminlerinde de su kaçağını önlemek ve aynı zamanda da estetik görünüm sağlamak adına da 3d görsel sunumları yapılmaktadır.

Epoksi aynı zamanda alkali ve birçok kimyasal malzemeye karşıda oldukça dirençlidir.Bunun yanısıra mukavemeti güçlüdür.Bunu fabrika alanlarda yapılan portakal desenli epoksi zemin kaplamasıda özellikle üretim ve imalat yapan işletmelerde yağ ve diğer kimyasal maddelere karşı etkili ve dayanıklı olan etkili bir zemin kapla yöntemidir.

Epoksi zemin kaplamasında renk  seçenekleri varmıdır ?

Epoksi boya kaplamasında renk seçenekleri oldukça fazladır Sitemizde bulunan renk kataloğunda renk seçenekleri mevcuttur. Özellikle epoksi veya kaplamalarda favori renk olarak gri ve tonları seçilmektedir.(renk 7035..7040) gri renk tonu zemine veya mekanı aydınlık ferah gösteren bir renktir.