HAKKIMIZDA1

Anka Epoksi

HAKKIMIZDA1

 

2010 yılında kurulanAnka Epoksi, faaliyetlerine ilk olarak Endüstriyel Zemin Kaplamaları alanında başlamıştır. Zamanla gelen talepler doğrultusunda faaliyet konusunu genişleterek; Epoksi Kaplama,Epoksi Boya, Poliüretan Beton, Poliürea, Poliüretan / Epoksi Enjeksiyon,Yalıtım, Dekorasyon konusunda uzman uygulayıcı olarak hizmet vermektedir. Firmamız Yurtiçinde yapmış olduğu uygulamalar ile alanında kendini kanıtlamıştır. Bünyesinde uzman uygulayıcı ekipleri ve teknik kadrosu ile yapı sektöründe estetik, sağlam, hesaplı ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Sektördeki değişiklikleri ve güncel gelişmeleri bünyesine kolaylıkla adapte edebilen firmamız; gün geçtikçe kendini geliştirmekte, ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir. Firma olarak hedefimiz, taleplere doğru çözümler üreterek, uzun yıllar uygulama konusunda kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektir.

Biz ve ekibimiz yıllardır yaptığımız işlerle siz değerli müşterilerimize en kaliteli üürünleri en profesyonel şekilde hizmet ederek zamanında ve profosyonel olarak anlayışlı bir iş uyumu içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Anka Epoksi size su yalıtımı ile ilgili en uygun ve güncellenmiş malzemelerle hizmet vererek çözüm odaklı iş prensibine sahiptir. Sektöre uzun yıllar ustalık yaparak daha sonra bütün bilgi ve tecrübelerimizi bir araya getirerek hizmette en iyi kaliteyi sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi yapısı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile ekonomik, estetik, sağlam ve hızlı çözümler üretmek. Kurumsal kimliğini sürekli geliştirerek Yapı Sektöründe kalitesinin ve isminin devamını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Yapı Sektöründe Türkiye genelinde yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek ve uygulamak. Müşteri memnuniyeti , duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle sahip olduğu değerlerini koruyarak,kalıcılığını sağlamak

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sektördeki ihtiyaç ve beklentiye doğru çözüm ve kaliteli hizmet sunmak, sürekli iyileştirme bilinci ile müşteri memnuniyetini yakalamak.